Sushi Bistro

Sushi lunch z dostawą na terenie Warszawy

 

W ramach oferty dla firm oferujemy dostawę sushi od poniedziałku do piątku w godzinach 11 - 13. Zamówienia i płatności przyjmujemy wyłącznie online do godziny 10:30. Zestawy przygotowywane są na bieżąco - gwarantujemy jakość i świeżość. Minimalna kwota zamówienia to 100zł, dostawa gratis.

 

Dostawą dla firm objęte są następujące dzielnice Warszawy: Mokotów, Ochota, Praga Południe, Śródmieście, Ursynów, Ursus, Wawer, Wilanów, Włochy i Wola.

Sushi Bistro - dobre sushi, w dobrej cenie. Zapraszamy!

Przepraszamy, w dniu dzisiejszym nie realizujemy już zamówień online, zapraszamy do wcześniejszego składania zamówień na kolejne dni.

Nasza firma przywiązuje dużą wagę do ochrony danych osobowych naszych klientów.
Poniżej zamieszczamy  informacje, jakie dane gromadzimy oraz zasady ich przetwarzania i wykorzystywania. Ograniczamy zbieranie informacji o użytkownikach serwisu do niezbędnego minimum wymaganego do realizacji usług na najwyższym poziomie. Zasada minimalizacji danych ma dla nas duże znaczenie, pragniemy zapewnić naszym klientom maksymalną satysfakcję i bezpieczeństwo.
Dane administratora, Twoje uprawnienia, informacje o cookies oraz inne ważne informacje przeczytasz w naszej Polityce Informacyjnej.